HET BUURTSPORT TEAM

Isabelle Van Damme

administratief verantwoordelijke

isabelle@buurtsportbrussel.be

Younes Moufti

sportanimator Noordwijk

DWC Bockstael

younes@buurtsportbrussel.be

Hassan Chouite

sportanimator Noordwijk

DWC Bockstael

hassan@buurtsportbrussel.be

Hamza Abutaleb

sportanimator in opleiding

Molenbeek

hamza@buurtsportbrussel.be

Sammy Telle

sportanimator in opleiding

Molenbeek

sammy@buurtsportbrussel.be

Ramzi Bouhlel

sportanimator Molenbeek

ramzi@buurtsportbrussel.be

Santo Ignacio Roger

adm.medewerker BBJJA

santo@buurtsportbrussel.be

Florian Bayili

adm. medewerler BBJJA

florian@buurtsportbrussel.be

Gilan Morsy

Onthaal en adm.

medewerker BBJJA

gilan@buurtsportbrussel.be

Nsimba Bafuka

sportanimator - Brussel-Centr.

infrastructuurbeheerder -

De Kleurdoos

nsimba@buurtsportbrussel.be

Wendy Coppieters

sportanimator - Brussel-Centr.

DWC Jonction

project beweegkriebels

wendy@buurtsportbrussel.be

Petros Papanas

sportanimator Brussel-centrum DWC Jonction

petros@buurtsportbrussel.be

Marine Logghe

sportanimator in opleiding

Brussel-centrum

marine@buurtsportbrussel.be

Kamal Abed

sportanimator

Kuregem / Anderlecht

kamal@buurtsportbrussel.be

Asker Camyurdu

Chauffeur

en materiaalbeheerder

 

Oumar Abdoulaye Diallo

infrastructuurbeheerder

VGC-sportzalen

oumar.abdoulaye@vgc.be

Vassilios Tziambazis

infrastructuurbeheerder

VGC-sportzalen

vassilios.tziambazis@vgc.be

Buurtsport Brussel v.z.w. • p/a VGC-sportdienst, E.Jacqmainlaan 135 • 1000 Brussel

tel. 02/ 563 05 14

Buurtsport Brussel v.z.w. © 2015 • ontwerp: Peter Vernaillen